0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بیلیارد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil Serie A
Botafogo RJ
۱
۰
Fluminense RJ
Finished
۰۲:۳۰
EC Juventude
۱
۱
Vitoria BA
Finished
۰۱:۳۰
Bragantino Red Bull
۱
۲
Atletico Mineiro
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۲
۲
Corinthians Paulista
Finished
۰۱:۳۰
  Spain LaLiga 2
Eibar
-
-
Real Oviedo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  World Maurice Revello Tournament
Japan U19
۱
۰
Panama U23
Finished
۱۶:۰۰
Italy U21
۱
۰
Indonesia U20
inprogress
۱۹:۴۵
  Finland Veikkausliiga
KuPS Kuopio
۰
۱
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۸:۳۰
AC Oulu
۲
۲
FC Lahti
Finished
۱۸:۳۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
۳
۱
EIF Ekenas
Finished
۱۸:۳۰
FC Inter Turku
۰
۲
Ilves Tampere
Finished
۱۸:۳۰
IF Gnistan Helsinki
۰
۲
HJK Helsinki
inprogress
۱۹:۳۰
IFK Mariehamn
۰
۰
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Serie B
Mirassol FC
۱
۰
Goias EC
Finished
۰۱:۳۰
  Finland Ykkosliiga
SalPa Salo
۱
۱
KäPa/PuLe
inprogress
۱۹:۰۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۲
۱
Jippo Joensuu
inprogress
۱۹:۰۰
FF Jaro
۱
۱
SJK Akatemia
inprogress
۱۹:۰۰
Mikkelin Palloilijat MP
۰
۳
FC TPS Turku
inprogress
۱۹:۰۰
  Japan Emperor Cup
Kawasaki Frontale
۲
۰
Sony Sendai
Finished
۱۳:۳۰
Blaublitz Akita
۰
۲
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۵
۰
Nagano Parceiro
Finished
۱۳:۰۰
Avispa Fukuoka
۸
۰
Fukuyama City FC
Finished
۱۳:۳۰
Ventforet Kofu
۲
۰
Honda F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۲
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۲
۱
Kochi United SC
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama F Marinos
۳
۲
FC Gifu
Finished
۱۳:۳۰
Albirex Niigata
۵
۴
Giravanz Kitakyushu
Finished
۱۳:۳۰
Oita Trinita
۱
۰
Kagoshima United
Finished
۱۳:۳۰
Gamba Osaka
۳
۰
Fukushima United FC
Finished
۱۳:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۱۱
۲
Baleine Shimonoseki
Finished
۱۳:۰۰
FC Tokyo
۳
۰
Veertien Mie
Finished
۱۳:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۰
Vegalta Sendai
Finished
۱۳:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۲
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۳:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۱
۲
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۳:۳۰
Vissel Kobe
۲
۰
Kataller Toyama
Finished
۱۳:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۲
Mito HollyHock
Finished
۱۳:۳۰
Kashima Antlers
۲
۱
Nara Club
Finished
۱۳:۳۰
Fagiano Okayama
۱
۷
Ehime FC
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۳:۳۰
Fujieda MYFC
۲
۰
Tochigi SC
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama FC
۲
۱
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۳
۲
SC Sagamihara
Finished
۱۳:۳۰
Machida Zelvia
۱
۲
University of Tsukuba
Finished
۱۳:۰۰
Nagoya Grampus Eight
۰
۱
Japan Soccer College
Finished
۱۳:۰۰
Cerezo Osaka
۳
۱
J-Lease FC
Finished
۱۳:۳۰
V-Varen Nagasaki
۳
۲
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
Consadole Sapporo
۳
۱
Tochigi City
Finished
۱۳:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۲
۱
Chukyo University
Finished
۱۳:۳۰
Shonan Bellmare
۳
۱
Konan University
Finished
۱۳:۳۰
  Nigeria NPFL
Niger Tornadoes
۳
۲
Lobi Stars
Finished
۱۸:۳۰
Kwara United
۲
۰
Kano Pillars
Finished
۱۸:۳۰
Akwa United
۳
۱
Katsina United FC
Finished
۱۸:۳۰
Bendel Insurance
۱
۰
Rivers United
Interrupted
۱۸:۳۰
Enyimba
۱
۱
Bayelsa United
Finished
۱۸:۳۰
Remo Stars
۴
۱
Heartland FC Owerri
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Lagos FC
۱
۲
Plateau United
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Tampere United
۱
۰
FC Honka
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Ykkonen
Atlantis FC
۲
۱
KuPS Akatemia
inprogress
۱۹:۳۰
VIFK Vaasa
۰
۳
RoPS Rovaniemen Palloseura
inprogress
۱۹:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Godoy Cruz
-
-
Rosario Central
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
CSM Focsani
۳
۲
CSM Ramnicu Valcea
Finished
۱۸:۰۰
CS Dinamo Bucuresti
۳
۱
Ghiroda SI Giarmata VII
Finished
۱۸:۰۰
  Poland IV Liga
MKS Trzebinia
-
-
Unia Oswiecim
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
LKS Jawiszowice
۴
۰
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
inprogress
۱۹:۳۰
Beskid Andrychow
۱
۱
Wisla Krakow B
inprogress
۱۹:۰۰
LKS Wolania Wola Rzedzinska
۱
۰
Watra Bialka Tatrzanska
inprogress
۱۹:۳۰
  Norway NM Cup Women
Viking FK (W)
۲
۰
Bryne (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Molde FK (W)
۱
۰
Kolbotn (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fyllingsdalen (W)
۱
۰
Arna-Bjørnar (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Avaldsnes (W)
۰
۲
SK Brann (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Frigg (W)
-
-
Valerenga (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Start (W)
۰
۰
Amazon Grimstad FK (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Steinkjer (W)
۰
۵
Rosenborg BK (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Sarpsborg 08 (W)
۰
۱
LSK Kvinner 2 (W)
inprogress
۲۰:۳۵
  South Africa Premier League Relegation/Promotion 2024
Baroka FC
۱
۱
University of Pretoria Students
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Wollongong Wolves FC
۲
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۳:۰۰
Western Sydney Wanderers NPL
۳
۵
Central Coast Mariners NPL
Finished
۱۲:۳۰
Marconi Stallions
۰
۴
Sydney Olympic FC
Finished
۱۳:۰۰
Blacktown City FC
۲
۰
Manly United FC
Finished
۱۳:۰۰
Sydney United
۳
۰
NWS Spirit FC
Finished
۱۳:۰۰
St. George Saints
۱
۴
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۳:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۴
۱
St George City FA
Finished
۱۳:۱۵
  Thailand University League
Kasetsart University
۰
۲
Kasem Bundit University FC
Finished
۱۰:۰۰
Bangkok University
۱
۰
Thonburi University
Finished
۰۵:۳۰
  United States USL League Two
FC Tucson
۱
۳
Capo II
Finished
۰۵:۳۰
Seacoast United Phantoms
۳
۱
Vermont Green
Finished
۰۱:۳۰
West Chester United
۱
۳
Ocean City Nor'easters
Finished
۰۳:۰۰
AHFC Royals
۱
۰
AC Houston Sur
Finished
۰۳:۳۰
Pathfinder FC
۴
۲
Black Rock FC
Finished
۰۱:۳۰
Western Mass Pioneers
۵
۰
A.C. Connecticut
Finished
۰۲:۳۰
Lane United FC
۲
۳
West Seattle Junction
Finished
۰۵:۳۰
  World Friendly International Matches
Chile
۳
۰
Paraguay
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Cooks Hill United
۱
۲
New Lambton
Finished
۱۳:۰۰
Lake Macquarie City FC
۱
۳
Adamstown Rosebud FC
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Fortaleza EC U20
-
-
SC Internacional RS U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
KIF Orebro (W)
۰
۰
Trelleborgs FF (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Vaxjo (W)
۰
۳
Rosengard (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Brommapojkarna (W)
۰
۰
AIK (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Norway 1. Division
Stabaek
۲
۱
Mjondalen IF
inprogress
۲۰:۳۰
  Poland Regional Cup
Wisla Plock II
۰
۰
Pogon Grodzisk Mazowiecki
inprogress
۲۰:۳۰
  Estonia Estonian Cup
Viimsi JK
۰
۰
FC Kuressaare
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Kolmonen
PonPa
۳
۰
HauPa
inprogress
۱۹:۳۰
FC Kirkkonummi
۰
۱
Toukolan Teras
Finished
۱۹:۰۰
LPK
۲
۰
HoDy
inprogress
۱۹:۳۰
EIF/Akademi
۴
۱
Espa
inprogress
۱۹:۳۰
Kings SC Kuopio
۲
۱
PK 37 Iisalmi
inprogress
۲۰:۱۵
GrIFK Grankulla Reservi
۰
۰
VJS Vantaa II
inprogress
۲۰:۳۰
PPJ/Ruoholahti
۰
۰
NuPS
inprogress
۲۰:۴۵
  Togo Championnat National
AC Barracuda
۱
۱
Entente II
inprogress
۱۹:۰۰
  Egypt Second Division A - Promotion - Play Offs
Alexandria Sporting Club
۱
۰
El Terasanah
Finished
۱۷:۳۰
Suez Montakhab
۱
۰
Haras El Hodood
Finished
۱۷:۳۰
  Malaysia FA Cup
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
۰
۳
Malaysia University
Finished
۱۵:۴۵
  Uganda Uganda Cup Women
Wakiso Hills (W)
۰
۰
She Corporate (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Bonnyrigg White Eagles
۰
۴
Northern Tigers
Finished
۱۳:۰۰
Dunbar Rovers FC
۰
۴
Nepean FC
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Ostrov
۱
۲
FC Chomutov
inprogress
۱۹:۳۰
Polanka
۰
۱
FK Bohumin
inprogress
۱۹:۰۰
SFK Holesov
۰
۲
FK Kozlovice
inprogress
۱۹:۰۰
FK Viktorie Prerov
۲
۱
Slavicin
inprogress
۱۹:۰۰
Hvezda Cheb
۱
۱
SK Slany
inprogress
۲۰:۰۰
  Australia FFA Cup
Broadmeadow Magic
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۲:۳۰
Newcastle Olympic
۰
۱
Edgeworth Eagles
Finished
۱۲:۳۰
Brisbane City
۳
۲
Eastern Suburbs
Finished
۱۲:۴۵
Moreton City Excelsior FC
۲
۰
Gold Coast United
Finished
۱۳:۰۰
Hume City
۴
۰
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۳:۰۰
Kingston City
۰
۲
FC Melbourne Serbia
Finished
۱۳:۰۰
South Melbourne FC
۱
۰
St Albans Saints
Finished
۱۳:۰۰
Campbelltown City
۲
۰
Adelaide Comets
Finished
۱۳:۳۰
Kingsway Olympic
۲
۱
Perth
Finished
۱۴:۳۰
Sorrento SC
۱
۲
Perth RedStar FC
Finished
۱۴:۳۰
  United States USL Women
Asheville City SC (W)
۳
۱
Southern Soccer Academy (W)
Finished
۰۳:۰۰
RKC Third Coast (W)
۱
۳
Milwaukee Bavarian SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
RKC Third Coast (W)
-
-
Bavarian United (W)
Finished
۰۳:۳۰
Chicago City SC (W)
۱
۲
Chicago Dutch Lions (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Nigeria NNL
Sporting Supreme
۱
۲
Nasarawa United
Finished
۱۲:۳۰
Ikorodu City
۲
۰
Madiba FC
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Goiano 2
Gremio Anapolis
۱
۰
Associacao Esportiva Evangelica
Finished
۰۱:۳۰
  North and Central America World Cup Qualification CONCACAF, Group D
Guyana
۳
۱
Belize
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie D
Pouso Alegre
۱
۱
Santo Andre
Finished
۰۲:۰۰
Maranhao MA
۰
۲
AE Altos
Finished
۰۲:۰۰
EC Jacuipense
-
-
Retro FC Brasil
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Manauara EC AM
-
-
Trem DC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santa Cruz de Natal
-
-
FC Atletico Cearense
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Real Brasilia
-
-
CRAC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Matogrossense U20
Sinop FC U20
-
-
Juara U20
Finished
۰۲:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
Boca Juniors Melo
۱
۳
Club Atletico Libertad
Finished
۰۳:۳۰
Huracan Treinta
۲
۵
San Carlos de Maldonado
Finished
۰۳:۳۰
  World Friendly International Matches U23
USA U23
۰
۲
Japan U23
Finished
۰۳:۳۰
  Ecuador Serie B
Guayaquil City
۱
۰
CD Vargas Torres
Finished
۰۳:۳۰
Chacaritas SC
-
-
Club 9 de Octubre
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
San Antonio FC Cotacachi
-
-
Leones Del Norte
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۱
۳
O'Connor Knights U23
Finished
۱۱:۰۰
  Australia NPL New South Wales U20
St George Saints U20
۱
۴
Rockdale Ilinden U20
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie City Reserves
۱
۳
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Froso IF
-
-
IFK Oestersund 1906
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Austria 2. Landesliga
SV Stiwoll
۰
۱
USV Taucher Erdbau Eggersdorf
inprogress
۲۰:۰۰
SV Ilztal
۳
۰
TUS Greinbach
inprogress
۲۰:۰۰
  Gambia Division 2
Gunjur United
۲
۰
Serrekunda FC
inprogress
۲۰:۰۰
Wagadu
۲
۰
Latrikunda Utd
inprogress
۲۰:۰۰
  Mauritania Mauritania Cup
AS Douanes
۰
۰
FC Tevragh Zeina
inprogress
۲۰:۰۰
  Austria Landesliga
USV Draxler Mooskirchen
۰
۰
SV Lebring
inprogress
۲۰:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
-
-
Chacarita Juniors
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۰
  Brazil Carioca 2
AD Cabofriense
-
-
Marica RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Brazil Paulista Women
Realidade Jovem (W)
-
-
Taubate (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ferroviaria (W)
-
-
Sao Paulo (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Aimore
-
-
Gremio Esportivo Bage
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Alagoano U20
M10 Rio Largo U20
-
-
CS Alagoano U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women
America MG U20 (W)
-
-
SC Internacional U20 (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie Relegation/Promotion Playoffs
Excelsior Maassluis
-
-
SC Genemuiden
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
FK Bohemia Kaznejov
۴
۳
FK Nepomuk
inprogress
۱۹:۳۰
Banik Modlany
۰
۲
SK Cernovice
inprogress
۱۹:۳۰
Karlovy Vary B
۵
۱
Touzim
inprogress
۱۹:۳۰
Ceska Trebova
۱
۰
FK Prelouc
inprogress
۱۹:۳۰
Slavoj Myto
۱
۲
TJ Sokol Radnice
inprogress
۱۹:۴۵
FK Sedmihorky
۰
۰
SK Skalice
inprogress
۲۰:۰۰
  Lithuania II Lyga
Suduva Marijampole II
۰
۱
FK Transinvest II
inprogress
۱۹:۳۰
Dainava II
۰
۱
FK Viltis Vilnius
inprogress
۱۹:۳۰
Fortuna Kaunas
-
-
FK Neptunas Klaipeda II
inprogress
۲۰:۰۰
FKS Ukmerge
۱
۱
FK Sirvena
inprogress
۲۰:۳۰
  Uzbekistan Pro League
FC Dustlik
۱
۳
Xorazm Urganch
Finished
۱۵:۳۰
  Niger Super League
US Gendarmerie Nationale
۶
۱
Jangorzo FC
inprogress
۱۹:۰۰
  Czech Republic 3. Liga
FC Zlinsko
۰
۳
Trinec
Finished
۱۹:۰۰
Slovan Velvary
۰
۰
Slavia Prague B
inprogress
۱۹:۳۰
  Ghana Premier League
Dreams FC
۸
۱
Real Tamale United
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Acassuso Reserves
۳
۳
Deportivo Laferrere Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Kwai Tsing
۰
۰
Chelsea SS HK
Interrupted
۱۶:۰۰
  Bhutan Premier League
BFF Academy U19
۱
۴
Transport United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Future Cup
Aalborg Reserves
۲
۵
Esbjerg Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Odense BK Reserves
۲
۵
FC Copenhagen Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Kenya Super League
Mully Children Family
۰
۱
Nairobi United
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL ACT
Gungahlin United FC
۰
۰
O'Connor Knights SC
Finished
۱۳:۱۵
  World Friendly International Matches U19 Women
Levante U19 (W)
۲
۱
Sevilla U19 (W)
Finished
۱۱:۰۰
FC Barcelona U19 (W)
۴
۰
Real Madrid U19 (W)
Finished
۱۳:۰۰
  United States WPSL Women
Washington Dutch Lions (W)
۱
۱
Alexandria Reds (W)
Finished
۰۴:۰۰
  North and Central America World Cup Qualification CONCACAF, Group E
Dominican Republic
۴
۰
British Virgin Islands
Finished
۰۳:۳۰
  United States MLS Next Pro League
San Jose Earthquakes II
۲
۱
Tacoma Defiance
Finished
۰۳:۳۰
  North and Central America World Cup Qualification CONCACAF, Group F
Puerto Rico
۸
۰
Anguilla
Finished
۰۳:۳۰
  Paraguay Championship Women
Cerro Porteno (W)
۵
۱
Sportivo Luqueno (W)
Finished
۰۰:۴۵
  Venezuela Copa Venezuela
Yaracuyanos FC
-
-
Academia Puerto Cabello
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
تیم بازی و کازینو رد نود